Opakowania fasonowe

Opakowania fasonowe to termin odnoszący się do opakowań, które są specjalnie zaprojektowane i dostosowane do konkretnego produktu lub usługi. Są one często tworzone z myślą o zachęceniu klientów do zakupu lub wyróżnieniu się na tle konkurencji. Są też dopasowane do kształtu i rozmiaru produktu, co pomaga w jego odpowiednim przechowywaniu oraz prezentacji. W naszej ofercie znajdziesz kartony fasonowe stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających Klientów ze Śląska. Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Opakowania fasonowe w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach

Opakowania fasonowe mogą mieć różne kształty, kolory, wzory i tekstury, co sprawia, że są atrakcyjne wizualnie i przyciągają uwagę konsumentów. Mogą również zawierać dodatkowe elementy, takie jak okienka, zamki błyskawiczne, wytłaczane logo lub inne ozdobne elementy. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów głownie z branży automotive, przygotowaliśmy ofertę opakowań tworzonych na wymiar, dopasowanych do konkretnych wymagań. Możemy umieścić na nich logo, grafikę lub inny rodzaj nadruku.

Zamów opakowania fasonowe dla Twojej firmy

Kartony fasonowe są wykorzystywane w branżach dystrybuujących takie produkty jak kosmetyki, żywność, odzież, elektronika i wiele innych, gdzie estetyka oraz prezentacja produktu odgrywają istotną rolę w procesie sprzedaży. Trwałe, estetyczne, a do tego — przyjazne środowisku, bo biodegradowalne opakowania świetnie wpisują się w praktyki sprzedażowe nowoczesnych firm równiez z branż takich jak automotive. Masz firmę na i szukasz sprzedawcy opakowań fasonowych? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

  • Opakowania z tektur 3, 5 i 7 warstwowych
  • Polipropylenu kanalikowego
  • Piany PE
  • Opakowania drewniane

Szybki kontakt

IPS Europe Sp. z o.o.

Ul. Gospodarcza 24

32-600 Oświęcim

 

tel: 33 844 74 44

        570-566-328

        535-751-690

E-mail: biuro@ips-europe.pl